Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Neuter male

Dosis Gilbert

Nickname: Pertti

Colour: lilacpoint (SBI c)

Born: 04.05.2012

Owner&Breeder: Katri Välimäki

Pedigree

 

©2017 FIN*Dosis Sacred Birmans - suntuubi.com